Kožený hnědý western klobouk Stars and Stripes kožený klobouk

pánské
Barva
hnědá

• , zakoupeno v www.carlsbadhat.cz

• Co jsem viděl na obrázku u prodejce, to jsem dostal, snad vypadá ještě lépe :-) Opravdu nádherný klobouk. Doporučuji a prodejci děkuji.

dobra cena

Určení
pánské
Barva
hnědá

Skvělý westernový měkký klobouk z tmavě hnědé hovězí kůže. Lehká patina dodává náznak opotřebovanosti tak typické pro styl divokého západu. Stuha je spletená ze dvou kožených řemínků, které jsou poseté konchy a nýty. Po stranách koruny dvě onýtované dírky díky kterým se v horkých dnech pod klobouk dostane vzduch.

Klobouk má pružný potní pásek který Vám zaručí, že klobouk krásně padne přizpůsobí se tvaru i velikosti hlavy. Hovězí kůže Vám také zaručuje nepromokavost, takže se na Váš klobouk můžete spolehnout v jakémkoliv počasí.

ROZMĚRY a PARAMETRY Výška koruny 8,5 cm Šířka krempy 7 cm Potní pásek Stahovatelný Podšívka NE Nemačkavý ANO Voděodolnost ANO 14 dnů na vrácení Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Vlastní prodejny v Praze a Brně Naše prodejny. Stavte se v jedné z našich prodejen. Rádi vás uvidíme.  Doprava do 3 dnů Nabízíme dopravu až ke dveřím a také variantu s možným osobní odběr v podobě Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR. Individuální přístup Pokud máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. Jsme odborníci v oboru.

Nejste si stále jistý? Navštivte naše prodejny v Praze nebo Brně pro osobní konzultaci, měření a individuální zážitek z nákupu klobouků!

Naše prodejny

dobra cena