Fiebig since 1903 Černý klobouk plstěný černý s černou stuhou Bogart

černá

• Dobrá kvalita
    • Hezký design
    • Přívětivá cena

Super klobouk, pouze pozor, mám vel. 58, ale musel jsem měnit za 57, byl mi větší a dle recenzí to řešil ještě někdo. Ale tak či tak, nebyl problém s výměnou, takže doporučuji.

odpovídá popisu

Klobouk je moc pěkný a sluší mi

Určení
pánské
Barva
černá

Pokud hledáte pravou esenci klasické elegance, představujeme Vám klasický černý Fedora Bogart klobouk od renomované značky Fiebig. Vyroben z tlusté vlněné plsti, tento klobouk je skutečným vyjádřením tradičního řemesla.

Jeho nemačkavá úprava a voděodolné vlastnosti jsou dokladem pečlivého výběru materiálů a precizního zpracování. Uvnitř najdete praktický stahovací pasek, který umožňuje dokonalou korekci velikosti pro pohodlné nošení. Ať už jste muž nebo žena, tento klobouk dodá Vašemu vzhledu noblesu a charakter.

Jeho robustní a kvalitní provedení z něj činí spolehlivého společníka pro chladnější měsíce. Stal se nejen synonymem kvality a tradičního kloboučnictví, ale také opravdovým bestsellerem. Považován za 'pána mezi klobouky', Fedora Bogart od Fiebig je nepostradatelným doplňkem pro každého milovníka klasického stylu

• Materiál : 100% vlna
  • Výška koruny: 10 cm